דבר המקימים

הורים יקרים שלום,

 

לפני חמש שנים יצאנו למסע שכותרתו הייתה ״הקמת מערכת החינוך הפרטית הטובה ביותר בישראל לגיל הרך״.

חברנו לצורך כך שלושה חברים ותיקים אשר לכולם רקע צבאי ועסקי; טל גורדון לווין, אביעד פאנטי וקובי ליברמן. שלושתנו נמצאים בשנות ה-30 לחיינו, עוסקים בעוד מגוון תחומים בחיים וממלאים תפקידים במערך המילואים הלוחם של צה״ל.

למסע יצאנו תוך מחקר מעמיק אחר צרכי הילד, אופן השפעת המוסד החינוכי על צמיחתו של הילד ובעיקר מהם התנאים המיטביים בהם יכול וצריך ילד לגדול. החלטנו כי נעמיד לרשות הילדים את הסביבה המאפשרת ביותר לצמיחה תוך מתן דגש על סביבתם, איכות הצוות המחנך, בטיחותם, תזונתם והעשרתם.

הנחת היסוד שלנו היא שאתם, ההורים, מפקידים בידינו בוקר בוקר את האוצר היקר לכם מכל, את ילדכם אשר נמצאים בחזקתנו רוב הזמן בשלב זה של החיים. 

כלל הברזל אשר מאפשר את קיום מארג היחסים בנינו כמערכת, לבינכם כהורים, הוא אמנת האמון הלא רשמית שאנו חותמים בנינו.

בעצם הצטרפותכם למשפחת הגן אנו מבקשים לרכוש את אמונכם. זה שיאפשר לכם להיפרד בכל יום מילדיכם בשעת בוקר מוקדמת, ולהמשיך את יומכם ללא חששות בידיעה כי ילדכם מקבל את הטוב ביותר.

בנוסף וכדי לאפשר זאת, אנו מתחייבים לנהוג בשקיפות וזמינות. אנו מתחייבים כי נעשה הכל תוך שימת הילד במרכז, בכל צעד, בכל חשיבה, בכל שיקול דעת ובכל אשר נידרש.

כלל האצבע הוא כי אנו פה בשביל הילדים. לעיתים אנו נתקלים בקונפליקטים אשר שמים על כף המאזניים את רצון ההורים מצד אחד ואת טובת הילדים מנגד. במעמד זה נבהיר כי גם במחיר של חוסר שביעות הורית תמיד נבחר בצעד שיביא למקום חינוכי טוב יותר. כמובן שנתמיד בניסיון לתמרן כך שגם הורי המערכת יקבלו התחשבות ומענה כאשר נתבקש לכך.

אנו מאושרים כי החזון של הקמת מערכת חינוכית הפך למציאות. כל זה קורה ומתהווה בעזרת עמל רב המושקע בעיקר על ידי אנשי המערכת. אנו כבר נרגשים לפתוח שנת לימודים נוספת שתביא איתה עוד המון משמעות, שמחה, רגעי נחת וסיפוק עצום.

     

 

                                                                                                בהערכה ותודה על האמון שנתתם בנו,

                                                                                                                                     טל, אביעד וקובי.