צוות המטה

מנהלת מערכת - יעל זאגא קופפר

יעל, אמא לשלושה ילדים קטנים, אשר שניים מהם התחנכו וגדלו בבית שורשים, בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני ביעוץ ופיתוח ארגוני בשילוב עם תזה, מהמרכז הבינתחומי הרצליה. מעל עשור עוסקת בניהול ומשאבי אנוש, תוך שימת דגש על ניהול צוותים והקמת מערכות חדשות. בשנים האחרונות, עובדת בתחום החינוך לגיל הרך. תחילה כסייעת משלבת של ילדים על רצף האוטיזם, כמדריכה בצהרונים וחוגי ילדים, ובהמשך דרכה כמנהלת של צהרונים וגני ילדים וכן מנהלת משאבי אנוש של רשת צהרונים גדולה. יעל מלווה את מערכת גני שורשים מתחילת דרכה וניהלה בשנתיים הראשונות את אשכול גן שורשים הדר יוסף.

יועצת לענייני חינוך - יעל מימון

היועצת הפדגוגית המלווה את הפרויקט היא יעל מימון; אם לחמישה ילדים, אחות מוסמכת בהכשרתה הבסיסית. עם מעברה לתל-אביב, משלא מצאה גן או משפחתון בעיר ובו נראים איכויות חינוכיות בסיסיות ויחסים אותם ראתה כזכות בסיסית עבור ילדיה, ייסדה יעל לפני 25 שנים מערכת גנים עם מצפן "עצור, כאן חיים!". יעל עבדה כמובילה באותם גנים במשך 15 שנים, במהלכן התפתחה דרך הסבת אקדמאיים להוראה לגיל הרך ובייעוץ חינוכי עם התמחות בגיל הרך. היא הכירה וחברה לדר' נעמה צורן, פסיכולוגית התפתחותית, מייסדת "דרך המראות" ונציגת גישת רג'יו אמיליה בארץ, ודרכן התוודעה והחלה ללמוד ולחרוש את השדה החינוכי שלה ב"פדגוגיה של יחסים". מזה 10 שנים בשיתוף עם דר' נעמה צורן היא היועצת החינוכית של המערכת שלה ומלווה מסגרות חינוכיות בתל-אביב ומחוצה לה.

יעל מלווה את מערכת גני שורשים מיום היווסדה ומתווה את המצפן הערכי של המערכת תוך התחייבות להמשך השקעת משאבים פיזיים ושכלתניים בתרגום החזון לפרקטיקה חינוכית מותאמת ומוחזקת בכל נדבכי ורובדי החיים בגן.

 

 

מנהלת כספים ואדמנסטרציה -  ליאורה בליץ

מנהלת אדמיניסטרציה, מנהלת חשבונות וחשבת שכר.                                                                          

אמא לשלושה ילדים בוגרים ( 18,16,10)

בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות מהמכללה למנהל . 
עובדת בשנים האחרונות כמנהלת חשבונות וחשבת שכר בחברות שונות במגזר הפרטי .

  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
גן שורשים 2016 © כל הזכויות שמורות
למידע נוסף והרשמה לגני שורשים, נא מלאו את הפרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם:

קבוצת גני שורשים: 0793003290

גן שורשים הדר יוסף- רח' קהילת ורשה 10, תל אביב.

שלוחה 1

rishum@ganshorashim.co.il

 

גן שורשים נווה צדק- רחוב שלוש 30, תל אביב.

שלוחה 2

shlush@ganshorashim.co.il